Umów wizytęprzez Internet!


Wybierz dogodny termin w poniższym kalendarzu i potwierdź rezerwację.

Wczytywanie kalendarza...

Powrót do kalendarza
Rezerwacja wizyty Skierniewice
Rezerwacja wizyty Skierniewice
01 stycznia 0000 godzina 00:00
Skierniewice, ul. Kopernika 9a
Dietetyk: mgr Karolina Maciejewska
Skierniewice, ul. Kopernika 9a
Dietetyk: mgr Justyna Mol
Tutaj wpisz kod który otrzymałeś wiadomością sms.
Wysyłanie

Wysyłanie danych

Zapraszam serdecznie na bezpłatne
konsultacje w moim gabinecie.

W ramach wspólnego spotkania:

 • dokonamy szczegółowej oceny masy i składu ciała
 • przeanalizujemy Twoje potrzeby i wydatki energetyczne
 • ustalimy optymalny zakres badań laboratoryjnych

Proszę o telefon aby umówić konkretną godzinę spotkania.

tel. 793 630 144

tel. 793 630 144

mgr Karolina Maciejewska
mgr Karolina Maciejewska
mgr Justyna Mol
mgr Justyna Mol
Ukryj kalendarz

NASI GŁÓWNI SPECJALIŚCI

 • mgr Justyna Mol

  mgr Justyna Mol

  793 630 144

  Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Nauki o Zdrowiu na kierunku dietetyka. Doświadczenie, wiedzę i umiejętności w pracy z pacjentami zdobywała między innymi w Centralnym Szpitalu Klinicznym WUM, Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim, Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym, Wojskowym Instytucie Medycznym, Centrum Onkologii oraz Instytucie Żywności i Żywienia. Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu terapii żywieniowej i medycyny poprzez udział w licznych zjazdach i konferencjach medycznych. 

  Oferuje kompleksową opiekę żywieniową dla osób z nadwagą i otyłością, niedowagą, niedożywieniem, cukrzycą typu 2, nadciśnieniem tętniczym, dyslipidemią, alergią i nietolerancją pokarmową, chorobami wątroby i nerek, Hashimoto, PCOS, niedoczynnością tarczycy. Dodatkowo układa plany żywieniowe kobietom starającym się o ciążę, będącym w ciąży i w okresie laktacji.

  Promotorka zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Uwielbia jeść i próbować nowych przepisów oraz potraw. Kocha podróże. Z każdej wyprawy przywozi nowe inspiracje oraz przepisy, które doceniają pacjenci znudzeni monotonnymi i niesmacznymi dietami. Z jej pomocą przejdziesz prostą i jasną ścieżką ku zdrowiu i pięknej sylwetce.

 • mgr Karolina Maciejewska

  mgr Karolina Maciejewska

  793 630 144

  Dyplomowany dietetyk. Absolwentka 5-letnich studiów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Swoje umiejętności zawodowe zdobywała w licznych placówkach medycznych w Warszawie, m.in.: w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii w Szpitalu MSWiA; Oddziale Neurologii i Neurochirurgii w Szpitalu Bródnowskim, Klinice Kardiologii oraz Endokrynologii i Diabetologii w Szpitalu Banacha, Oddziale Chirurgii Wojskowego Instytutu Medycznego, a ponadto w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii oraz Instytucie Żywności i Żywienia. Pracuje z pacjentami w każdym wieku – dziećmi, dorosłymi oraz seniorami. Łączy swoją pasję z wiedzą i doświadczeniem udzielając konsultacji w zakresie prawidłowego żywienia zarówno osobom zdrowym i chorym. Szczególnym zainteresowaniem darzy zagadnienia związane z dietetyką kliniczną wierząc, że żywienie jest nieodłącznym elementem leczenia wielu chorób. 

  Jej celem jest holistyczne podejście oraz zrozumienie potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta. Jest doskonałym słuchaczem, który dogłębnie analizuje wszystkie wątpliwości pacjentów a następnie w indywidualny sposób dostosowuje plan żywieniowy, przede wszystkim biorąc pod uwagę smaki i produkty, które pacjent lubi, dzięki czemu znacznie łatwiej i przyjemniej wprowadzać w życie zdrowe nawyki żywieniowe. Podczas każdej wizyty edukuje swoich pacjentów aby sami dokonywali mądrych wyborów żywieniowych, bez konieczności podpierania się w przyszłości kartką od dietetyka.

  Specjalizuje się w żywieniu kobiet ciężarnych oraz karmiących piersią jak również dietoterapii nadwagi i otyłości oraz leczeniu żywieniowym chorób układu krążenia - nadciśnieniu tętniczym, miażdżycy, dyslipidemiach (hipercholesterolemii, hipertriglicerydemii); chorób tarczycy - nadczynności tarczycy, niedoczynności tarczycy, chorobie Hashimoto; a także cukrzycy, insulinooporności, osteoporozy oraz dny moczanowej. 

  Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, chętnie uczestnicząc w licznych, szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych z zakresu dietetyki, psychodietetyki oraz medycyny. Ukończyła kursy i szkolenia takie jak: „Praktyczna dietoterapia cukrzycy typu I i II”; „Żywienie w cukrzycy typu I”; „Żywienie w chorobach tarczycy”; „Żywienie i suplementacja w sporcie”; „ Diagnostyka laboratoryjna w pracy dietetyka” 

 • mgr Katarzyna Zawadzka (Pruszkowska)

  mgr Katarzyna Zawadzka (Pruszkowska)

  537 468 648

  Dietetyk. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku dietetyka, gdzie obroniła tytuł licencjata pisząc pracę pt. „Zdrowotne następstwa wybranych diet odchudzających”. Studia magisterskie na kierunku dietetyka ukończyła w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, pisząc pracę magisterską dotyczącą sposobu żywienia osób chorych na celiakię. Ukończyła także studia podyplomowe w Szkole Wyższej Psychologii ...

  czytaj więcej
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ